Yıldızlardan Hikayeler

Gök kubbesi bizlerde hayranlık uyandıran bir yıldız işlemesidir. Ancak yıldızlı gökyüzü güzel olmanın ötesinde, mitlerin içerdiği bilgeliği de taşır. Bu mitler, yıldızların yükselişlerini ve görünüşlerine göre   ruhsal inançlara, dünyevi mücadelelere ve sevinçlere atalarımız tarafından binlerce yıl öncesi atfedildi.  Gökyüzünde ki çok sayıda mit arasından eminim sizi de kişisel olarak etkileyen bir çok mit vardır.

Çoğunlukla eylemlerinizde, seçimlerinizde ve tutumlarınızda olayları anlamanıza olanak tanıyan bilgiler verir. Yıldızlarınızın hayatınızda ki rolünü anlayarak onları tanımaya başlayabilirsiniz. Bunu yıldızlarınızla yürümek, yaşayan kozmosla bağlantı kurmanıza ve yaşamınızı daha derinden anlamanıza yardımcı olan bir çaba olarak düşünebilirsiniz.

Bu mitleri üç şekilde araştırabilirsiniz. 1- karakterinize katkıda bulunan yıldızlar 2-mesleğinizi şekillendiren yıldızlar 3- içinde yaşadığınız yıldız hikayeleri.  Ayrı ayrı bölümler olsalar da, hepsinde yıldızların sizinle nasıl ilişki kurduğunun farklı yönlerini görmenizi sağlayacaktır.

http://www.ayastrolojiakademisi.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

error: Content is protected !!