NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI

Değerli Astroloji Dostları,
Gökyüzü bu ay çok hareketli..
Nisan ayı 09:24 te meydana gelecek yeniay ile başlıyor. Koç vurgusuyla hayatımızı değiştirmeye hazırlanan bu yeni döngüde kendimizi her zamankinden daha enerjik, daha cesur, daha çok risk alabilen, daha agresif, daha savaşçı bulabiliriz. Özünde öncü ve lider bir karakter olan koç etkilediği ev konularıyla ilgili bizi harekete geçmeye zorlayacak, hedeflerimize koştururken bencil ve sabırsız biri gibi davranmamıza da neden olacaktır.
2 Nisan’da Merkür güneş kavuşumu gökyüzünün size dileklerinizi gerçekleştirmek için sunduğu önemli bir fırsattır. 3 Nisan sabahı saat 8:30’a kadar devam edecek olan bu eşsiz zaman dilimini dilerseniz ibadetle, dilerseniz meditasyonla ve enerji çalışmalarıyla geçirebilirsiniz.
5 Nisan’da Satürn ve Mars, gökyüzünün kötücül olarak kabul edilen iki gezegeni Kova burcunda kavuşacak. Toplum olarak enerjimizin kısıtlanacağı bir zaman dilimi olacağını söylemek mümkündür. Yavaşlamamız menfaatimize olacaktır.
12 Nisan’da Balık burcunun iki yöneticisi Jüpiter ve Neptün kendi burçlarında kavuşum halinde olacaklar. Etkilediği evimize evrensel sevgi ve anlayış getirecektir. Yeniay günü İkizler burcu ile birlikte yükselen Aldebaran sabit yıldızı bize tüm fikir ve söylemlerimizde her zamankinden daha dürüst olmamızı tavsiye ediyor gibi.
Nisan dolunayını 16.04.2022 tarihinde saat 21.54 te Terazi burcunda ağırlayacağız. Bu konumuyla dengeyi bulmamızı bekleyecek. Terazi burcundaki Ay ile Koç burcundaki Güneş karşı karşıya. Çanlar ilişkiler için çalıyor.
30 Nisan’da Boğa burcunda meydana gelecek olan güneş tutulması haritalarımızda konumlanacağı evlerin konularıyla ilgili olarak bizleri 6 ay süre ile etkilemeye hazırlanıyor.
30 Nisan’da geri harekete başlayacak olan Pluto ise haritamızda etkilediği evin konularıyla ilgili abartılı, aşırı ve bağımlı tavırlarımızdan vazgeçmemizi isteyecektir. Yerin altına gömdüğümüz kendimize bile itiraf etmekte  zorlandığımız olaylarla bizi yüzleştirecektir.
Zodyağın beş duyu organını en iyi kullanan, konforuna düşkün, güzellik ve estetikten asla vazgeçmeyen, inatçı ve materyalist, kelimeleri kıymetli, kendileri daha da bir kıymetli Boğa burcu hanımefendi ve beyefendileri iyi ki doğdunuz. Yeni güneş döngünüz güzelliklerle geçsin.

Yükselen Koç’lar,
Burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay rotanızı kendinizle ilgili konulara çevirecek. Kendi sağlığınız, fikirleriniz, nasıl göründüğünüz, dünyaya bakış açınızın konu olacağı başlangıçlar yapacaksınız. 12 Nisan’da gökyüzünün mucizevi Jüpiter Neptün buluşumu da kader evinizde, bilinçaltınızı korkularınızı şifalandırmaya yönelik. Maneviyatınız yükelecektir. İlişkilerinize terazi vurguyla gelen bir dolunayı karşılıyorsunuz. Evliliklerinizi, ortaklıklarınızı görünür kılarken ama açık düşmanlarınızı da size gösterecektir. 30 Nisan’da meydana gelecek olan Güneş tutulması finansal sürpriz ve sıkıntıları içeren bir paket ile yaklaşıyor.

Yükselen Boğa’lar,
Nisan yeni ayı kader evinizde parlayacak. Şartları kontrol edemeyeceğiniz bir dönemde olduğunuzun bilinciyle akışa teslim olun. Yeni projelere başlamak için uygun bir dönemde değilsiniz.
Gökyüzünün 12 Nisan’daki şifalandıran enerjisi arkadaşlarınız, sosyal çevrenizin ve üyesi bulunduğunuz dernek ve klüplerin bulunduğu eve akıyor. bulunduğu evinize akıyor.16 Nisan’daki dolunay fiziksel sağlığınız ve hizmet ettiğiniz alanlar ve rutin süreçlerinizi etkileyecek. 30 Nisan’da saat 23:28 de meydana gelecek olan güneş tutulması kişisel düşünceleriniz, imajınız, fiziksel sağlığınız gibi hususlarda etki yaratacaktır.

Yükselen İkizler,
Koç karakterindeki nisan yeni ayı yeni sosyal çevrelerle ilgili gelişmelerle doğuyor. Toplumsal konulara hassasiyetiniz artabilir hatta bu konularla ilgili bazı oluşumların içinde de bulunabilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızla ilgili harekete geçmeye karar verebilirsiniz. 12 Nisan’da Balık burcunda meydana gelecek olan Jüpiter Neptün kavuşumu hediyelerinizi kariyer ve umutlar evinize bırakıyor.
16 Nisan dolunayı Terazi dengesi ile gerçekleşecek. Aşk, çocuklar, evcil hayvanlara yönelik konulara vakit ayırmanızı tavsiye edecek. 30 Nisan’da Boğa karakterinde hayatımıza girecek olan güneş tutulması kader evinizde gerçekleşiyor. Kontrol edemeyeceğiniz olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Yengeç’ler,
Nisan ayının ilk gününde saat 09:24’te meydana gelecek olan yeni ayla birlikte dikkatiniz toplumsal statünüz, kariyeriniz, disiplinle çalıştığınız alanlar ve medeni durumunuz ile ilgili konulara çevrilecek.
12 Nisan’da meydana gelecek Jüpiter Neptün kavuşumu sonrasında hukuk başlıklı konularınızda olumlu, uzun soluklu seyahatlerinizde keyifli etki yaratacaktır. Nisan dolunayı oturduğunuz ev, ailenizle ilgili gelişmeleri beraberinde getirecek. 30 Nisan’da meydana gelecek olan tutulma dostlarınız, sosyal çevrenizle ilgili deneyimler
kazandıracaktır. Yeni insanlarla tanışabileceğiniz gibi, bazı dostlarınızla yollarınızı ayırmanıza da neden olabilir.

Yükselen Aslan’lar,
1 Nisan’da meydana gelecek olan yeni ay uzak seyahatler, yükseköğretim kişisel gelişim, hukuk
alanlarında başlangıçlar yaptırmak üzere hazırlanıyor. 12 Nisan’da gökyüzünün sahane Jüpiter Neptün buluşması ortak kazançlarda, hisseli paralarınızda, borç alacak dengelerinizin sağlanması konularında yüzünüzü  güldürecektir. 16 Nisan’da Terazi burcu özellikleriyle gerçekleşecek olan dolunay yakın çevreniz, akrabalarınız,
komşularınız ve kardeşlerinizle ilgili konular ile kısa vadeli planlarınızı ve buna bağlı olayları görünür hale getirmek üzere parlayacak. 30 Nisan tarihli Boğa burcu özellikli Güneş tutulması ise sizi kariyerinizle, umutlarınızla, otoriter kişiliklerle sınayacak.

Yükselen Başak’lar,
Koç vurgusuyla doğacak olan Nisan yeni ayı ortak kazançlar, hisseli paralar, miras, borçlar,cinsellik
vurgusu ile parlıyor. 12 Nisan’da yaşanacak olan Jüpiter Neptün buluşmasından kazancınız halihazırdaki ilişkinizin ciddiyet kazanması, yeni ortaklıklar kurmanız konularından gelecektir. 16 Nisan tarihli Terazi karakterindeki dolunay paranızı kazanma şeklinizi, maddi-manevi değerlerinizi gözden geçirmenize yardımcı olacak. 30 Nisan’da hayatımıza girecek olan yılın ilk Güneş tutulması eğitiminiz, uzun vadeli planlarınız,
uzak ülkelere seyahatleriniz ve hukuk ile ilgili başlıklarınıza etki edecektir.

Yükselen Terazi’ler,
Nisan yeni ayı ilişkiler aksınızda Koç asiliği, sabırsızlığı ve kararlılığıyla ışıldayacak. 12 Nisan’da yaşanacak Jüpiter Neptün buluşmasının sizin için hediyesi fiziksel sağlığınız ve rutin süreçlerinizdeki olumlu gelişmeler olacak. Burcunuzda gerçekleşen 16 Nisan’daki dolunay dikkatinizi kendinize ve ilişkilerinize çevirecek.
Dışardan nasıl göründüğünüz ilişkide nasıl göründüğünüz ile ilgili sorularınız cevap bulacak. 30 Nisan’da yaşayacağımız Güneş tutulması ortak kazançlar, hisseli paylaşımlarınız, miras, vergi, nafaka gibi başlıklarınızı tetikleyecektir.

Yükselen Akrep’ler,
Nisan ayının ilk gününde Koç burcunda gerçekleşecek yeni ay rotanızı rutin yaşam, iş yaşamında almanız gereken kararlar, angarya işler ile fiziksel ve ruhsal sağlık konularına çevirecek. 12 Nisan’da gökyüzünün şifa dağıtan Jüpiter Neptün kavuşum enerjisi size çocuklarınızla ilgili olumlu gelişmeler, şans oyunlarında başarı, yeni hobiler, yeni bir aşk gibi başlıklarda akacak. 16 Nisan tarihli dolunay kadersel evinizde gerçekleşiyor. Kendinizi kapalı kalmış, kısıtlanmış gibi hissettirebilir. Bu etkinin temel nedeni içe dönüp akışa teslim olmanızın gerekliliğindendir. 30 Nisan’da yaşayacağımız Güneş tutulması ile uzun süreli ilişkiniz ve ortaklarınızla ilgili deneyimler yaşamaya hazırlanın.

Yükselen Yay’lar
Nisan ayının Koç özellikli asi yeni ayı aşk, çocuklarınız, kültür sanat etkinlikleri ile hobileriniz ile ilgili
başlıklarda ışıldıyor. 12 Nisan’da Jüpiter Neptün buluşmasının size hediyesi aile ve yuva konularından gelecek.
Terazi burcunun özellikleriyle yaklaşan 16 Nisan dolunayı arkadaşlık ve sosyal ilişkilerinizde fikir ayrılıkları yaşatabilir. İlişkilerinizde baskın tavırlarınızla ya da size yapılan baskılı tavırlar nedeniyle ayrılık ve kopmalar yaşayabilirsiniz. 30 Nisan’da hayatımıza girecek olan Boğa vurgulu Güneş tutulması rutin süreçleriniz ve fiziksel
sağlığınız ile ilgili gelişmelerle geliyor.

Yükselen Oğlak’lar
Nisan ayının ilk gününde Koç burcunda karşılayacağınız yeni ay yaşadığınız ev, gayrimenkul, kökleriniz, ebeveynleriniz ile ilgili konuları başlatıcı etki gösterecektir.12 Nisan’da Jüpiter Neptün buluşuyor. Yakın çevreniz, komşularınız, arkadaşlarınız ile ilgili olumlu gelişmelere ve sürpriz kısa soluklu seyahatlere hazır olun.
Denge vurgulu Nisan dolunayı kariyeriniz, umutlarınızla ilgili kararlarınızı netleştirecektir. 30 Nisan’da yaşayacağımız dolunay çocuklarınız, aşk hayatınız ve şans oyunlarıyla ilgili ani ve beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Kova’lar
Nisan ayının ilk gününde Koç burcunda gerçekleşecek yeni ay yakın çevreniz, kısa yolculuklarınız, kısa vadeli planlarınız, imzalı evrak işleriniz, aracınız ile ilgili gündemleri hayatınıza taşıyacak. Gökyüzünün şifa dağıtan Jüpiter Neptün kavuşumu kişisel kazançlarınızı arttırarak geliyor. 16 Nisan’da meydana gelecek olan dolunay uzak çevreniz, eğitim, seyahat, eşinizin akrabaları, kardeşleri, uzun soluklu seyahatleriniz, dış ticaret hukuk konulu başlıklar, üniversite, kişisel gelişim, nişan gibi organizasyonlarla ilgili başlıklarla ilgili kararlar aldırtabilir.
30 Nisan’da meydana gelecek olan Güneş tutulmasının etkisini yuva, aile ve kökleriniz ile ilgili konularda göreceksiniz.

Yükselen Balık’lar
Ayın hemen başında gerçekleşecek yeni ayın ışığı kendinize ait maddi ve manevi değerleriniz, sağ kol olarak düşündüğünüz kişiler, mesleki ve ticari yetenekleriniz, hırs ve isteklerinizle ilgili temaların üzerinde Koç aceleciliği, hırsı ve sabırsızlığıyla parlıyor. 12 Nisan’da gökyüzünün armağanı olan Jüpiter Neptün kavuşumu kader evinize etki ediyor. Değiştiremeyeceğiniz olaylarla sınanırken maneviyatınızı yükseltecektir. Dolunay etkisini finansal borç alacak dengeleriniz, krizler, vergiler, eşinizle ortaklarınızla olan kazançlarınız ile ilgili konularda hissedeceksiniz. Ertelediğiniz, yarım bıraktığınız bu başlıktaki konular derlenip, toparlanacak. 30 Nisan’daki tutulma yakın çevreniz, arkadaş ilişkileriniz, komşularınız la ilişkilerinizde ani ve beklenmedik gelişmeler yaratabilir. Aracınızla ilgili konularda da dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Saygılarımızla,

AY AKADEMİ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

http://www.ayastrolojiakademisi.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

error: Content is protected !!