Toprak Burçları: Boğa, Başak ve Oğlak

Çok istikrarlı olup çevrelerindeki insanlara kendilerini bir şekilde dinletmeyi başarırlar.

Kendinizi huzurlu hissetmeniz için yeterli paraya sahip olmak çok önemlidir, bu nedenle mali durumunuzla sürekliliği sürdürdüğünüzden emin olun, çünkü bu sizi evinizde ve yaşamınızda güvende ve rahat tutacaktır.

Sarılmalar, sırt ovma ve diğer fiziksel ilgi biçimleri kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Bu nedenle arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize karşı oldukça dikkatlisiniz ve daha yeni tanıştığınız, hatta bazen hiç tanımadığınız insanlara bile konuşurken fiziksel temas kurmaktan çekinmezsiniz.

Tutarlılık, istikrar ve ne bekleyeceğinizi bilmek, hayatınız için olması gerekenlerdir. Değişimden nefret ediyorsunuz.

Bununla birlikte, özellikle duygusal olarak ilgili veya sahip olduğunuz şeylerle bağlantılı herhangi bir konu ile karşılaştığınızda bir şeyi değiştirmeniz istendiğinde, inatçılık sizin en büyük gücünüz olur.

Aşıklarınızın size kendini adaması gerekiyor ve karşılığında siz de onlara sadıksınız.

Fiziksel rahatlık, arzu ettiğiniz bir şeydir ve bu nedenle, iyi yiyecekler de dahil olmak üzere beş duyunuzu da harekete geçiren konuları seviyorsunuz. Aslında, bazen de yemeği sevginin ve diğer duygusal tatminin yerine geçmek için kullanırsınız.

Dikkatli olun, çünkü işlerin gidişatı konusunda fazla rahat olursanız, hayatınızda değişmesi gereken şeyleri değiştirmek istemeyebilirsiniz.

http://www.ayastrolojiakademisi.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

error: Content is protected !!