HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI

Değerli Astroloji Dostları,

 

Umuyoruz sonunda kış bitti.

Dünyada ve ülkemizde siyasi, sosyal ve ekonomik gündemler hızlıca değişmeye devam ederken, Güneş bu gelişmelere bilgi ve espri ile karışık, önyargısız ve çabuk ayak uydurabilmemizin ana sebebi olan İkizler burcunda seyahatine devam ediyor.

Merkür 3 Haziran itibariyle durağan konuma geçecek. 4 Haziran itibariyle de ilerlemeye devam edecek. Ancak yine de retro öncesi ve sonrası on beş gün kadar devam edecek gölgeli günleri yaşayacağız. Dolayısıyla önemli kararlar için 19 Haziran’ı beklemenizi tavsiye ederim.

Karmanın efendisi Satürn 5 Haziran’da önce durağan konuma geçecek, 6 Haziran itibariyle de geri harekete başlayacak. Yöneticisi olduğu Kova burcundaki geri hareketi haritamızda etkilediği evlerde bizi yavaşlatarak, yarım bıraktıklarımızı tamamlatacaktır. Kova burcundaki konumuyla kolektife hizmet etmeyen demode düşünce kalıplarından kurtulmamızı ister, başarabilirsek bize bir de ödülü olacaktır.

14 Haziran’da saat 14:51 de Yay burcunda bir dolunay karşılayacağız. Tam bu anda gökyüzünde Terazi burcunun yükseliyor olması fanatizme kaçmadan, uzlaşmacı tavırlarla gündemlerimizi nihayetlendirmemizi öneriyor gibi.

 Mars yöneticisi olduğu Koç burcunda kendimize yeten, enerjik, kararlı etki verirken, kendimizden başkalarının da varlığını unutmamamız, düşüncesiz ve aceleyle kararlar vermemiz, aşırı riskli hareketlerden kaçınmamız gerektiğini de hatırlatıyor.

 21 Haziran’dan itibaren Güneş gökyüzü yolculuğuna Yengeç burcunda devam edecek. Kendimizi duygulu, duyarlı, uyumlu, sezgileri güçlü olarak hissedebiliriz.

 23 Haziran’da Venüs İkizler burcu özellikleriyle hareket etmeye başlayacak. İlişkilerimize kazançlarımıza nefes olmasını diliyoruz.

 28 Haziran’da Neptün durağan konuma geçecek. 29 Haziran itibariyle de yöneticisi olduğu Balık burcunda geri harekete başlayacak. Etkilediği ev konuları

 Gökyüzünde bu ay kollektif gezegenlerin hemen hepsi geri harekette. Adeta kolektifi iyileştirmek adına bireysel olarak ne yaptığımızı sorguluyor gibiler. Dikkatiniz bu konularda olsun dostlarım.

 29 Haziran da sabah 5:52 de Yengeç burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Ufukta yine Yengeç burcu bu yeni aya eşlik edecek. Bize gelecek ayın gündemleri ile ilgili başlıkları vererek Haziran ayını sona erdirecek.

 Zodyağın geçmişe en bağlı burçları vatansever Yengeç’ler! Burada mısınız? Zihninizi fotoğraf makinesi gibi her anı kaydetmeye, her anı hatırlamaya devam değil mi?  Anlatmadığımız şeyleri kolayca tahmin etmenizden her zaman hoşlanmadığımız doğrudur ama istedikleriniz için savaşmanızı ve genellikle onu almanızı da çok takdir ediyoruz. Kabuğunuz sert ama biliyoruz ki kalbiniz yumuşak. İyi ki doğdunuz Yengeç burçları. Yeni Güneş döngünüz güzelliklerle geçsin.

 Yükselen Koç’lar,

14 Haziran’da meydana gelecek olan dolunayın bitiş etkisini hukuk başlıklı konularınız, uzak çevrenizdeki insanlar, uzun vadeli planlarınız ve uzak yerlere seyahatleriniz, yurtdışı ile ilgili başlıklarda hissedeceksiniz. 29 Haziran’da meydana gelecek olan yeni ay ebeveynlerinizle ilişkileriniz, yuvanızın düzeni, gayrimenkul ev arsa gibi yerleşim ile ilgili konuları gündeminize taşıyacak.

 Yükselen Boğa’lar,

Haziran ayının dolunayı krizler, ortak kazançlarınız, borçlarınız, ödemeleriniz finansal planlarınızın üzerinde doğmaya hazırlanıyor. 29 Haziran’da meydana gelecek olan yeni ay yakın çevrenizle daha fazla meşgul olmanıza neden olabilir. Kısa vadeli planlarınız, yakın yerlere seyahatleriniz ile ilgili gündemler getirirken dikkatinizi aracınıza da çevirebilir.

 Yükselen İkizler,

14 Haziran’daki dolunay uzun süreli ikili ilişkileriniz, açık düşmanlarınız, rakiplerinizle olan ilişkilerinizi netleştirecek. Haziran ayının yeni ayı kişisel kazançlarınız, sağ kol olarak düşündüğünüz kişiler, sahip olduklarınız, hırs ve isteklerinizden oluşan bir gündemi size getirmeye hazırlanıyor.

 Yükselen Yengeç’ler,

Yay burcunda 14 Haziran’da karşılayacağımız dolunay rutin süreçleriniz, ofis iş ortamınız ile çalışma yöntemleriniz konulu kafa karışıklıklarınızı sona erdirecek. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. 29 Haziran’da meydana gelecek olan yeni ay ile dünyaya bakış açınızda değişiklikler olabilir, fiziksel sağlığınızı önemsemeniz gerekebilir, kendinizi ispat etmekle ilgili yeni yollar deneyebilirsiniz.

 Yükselen Aslan’lar,

14 Haziran’da meydana gelecek olan dolunay çocuklarınız, kısa süreli aşk ilişkileriniz ve keyif aldığınız alanlar ile ilgili değişiklikler yaratmaya hazırlanıyor.  29 Haziran’daki yeni ay burcunuzda gerçekleşecek. Ancak size süreçlere pek müdahale imkanı vermeyecek. Sakin kalmanız ve mümkünse önemli atılımlar yapmamanız yerinde olacaktır.

 Yükselen Başak’lar,

Yay vurgusuyla yaklaşan dolunay ile ebeveynlerinizle olan gündemleriniz sadeleşecektir. Ev yuva konularındaki değişiklik tadilat konulu kararlarınız netleşebilir. 29 Haziran’daki yeni ay yeni çevrelerle tanışmanız, yeni sosyal gruplara giriş yaparak, sosyal çevrenizi genişletmeniz üzerine etki edecek.

 Yükselen Terazi’ler,

14 Haziran’da meydana gelecek olan Dolunay yakın çevrenizle daha yoğun ilgilenmenizi gerektirecek gündemleri taşıyacak. Kısa vadeli planlarınız ile ilgili değişiklikler yapmanıza neden olabilir. Aracınızla ilgili sıkıntılar getirebilir. Haziran ayının yeni ayı önünüze yeni iş fırsatları, yeni umutlar getirebileceği gibi, toplumsal imajınızı yeniden konumlayabileceğiniz imkanları da verebilir.

 Yükselen Akrep’ler,

Haziran ayının dolunayı parayı kazanma şekliniz, kişisel maddi kazançlarınız sağ kol olarak kabul ettiğiniz kişiler ile ilgili kararlarınızı netleştirmek üzere parlayacak. Yengeç burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile kişisel gelişiminizi arttırmaya yönelik bazı girişimler içinde olabilirsiniz. Uzak diyarlara seyahatleriniz üzerine gündemleriniz olabilir. 

 Yükselen Yay’lar

14 Haziran’da burcunuzda meydana gelecek olan dolunay, dünyaya bakış açınız, karakter özellikleriniz, bencil çıkarlarınız, kendinizi ispat tarzınız ile ilgili olarak sonlanmalar yaşatacak. 29 Haziran’da Yengeç burcunda meydana gelecek olan yeni ay hisseli paralarınız, ortak kazançlarınız, finansal dengeleriniz ile ilgili gündemleri hayatınıza taşıyacak.

 Yükselen Oğlak’lar

Haziran dolunayının etkisini karmik evinizden alıyorsunuz. Kontrolünüzün dışında olaylar yaşayabilirsiniz. Akışta kalmanız önemli olacak. Yengeç burcunda meydana gelecek olan yeni ay ile uzun soluklu ilişkiniz, sözleşmeleriniz, açık düşmanlarınızın ve rakiplerinizin gündem olacağı olaylarla on beş gün süre ile etkileneceksiniz.

 Yükselen Kova’lar

14 Haziran’da meydana gelecek olan dolunay arkadaş gruplarınız, sosyal çevreniz, kendi işinizden kazandığınız paralar gibi konularla ilgili soru işaretlerinizi nihayetlendirmek üzere doğacak.  29 Haziran’da meydana gelecek olan yeni ay on beş gün süre ile rutin iş süreçlerinizi, ofis-çalışma ortamlarınızı, sağlığınızı etkilemek üzere doğuyor.

 Yükselen Balık’lar

 14 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek olan dolunay kariyeriniz, kendinizi gösterdiğiniz alanlar, ulaşmak istediğiniz hayalleriniz ile ilgili başlıklarınızı netleştirerek sizi yeni aya uğurlayacak. Yengeç teması ile yaklaşan yeni ay kısa süreli ilişkileriniz, keyif aldığınız alanlar, şans oyunları, hobileriniz ile ilgili yeni gündemleri beraberinde getirecek.

 

Saygılarımızla

Ay Astroloji Akademisi / İ.U

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

http://www.ayastrolojiakademisi.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

error: Content is protected !!