ARALIK AYI BURÇ YORUMLARI

ARALIK AYI BURÇ YORUMLARI

 

Değerli Astroloji Dostları,

Getirdikleriyle, götürdükleriyle 2022 yılını uğurlamaya hazırlanıyoruz. 24 Kasım’da Yay burcunda karşıladığımız yeni ay ve halihazırda Güneş, Merkür, Venüs’ün de Yay burcundaki seyahatleri umuyoruz ki aylardır devam eden sıkıntı ve olumsuzluk bulutlarını bir parça dağıtmış ve hepinize iyimser ve neşeli bir ruh hali getirmiştir.
Her ne kadar Mars Ocak ayının ortalarına kadar geri hareketine devam ederek deprem, yangın,kaza gibi olumsuzluklarla ve düşünmeden yapacağımız iddialı söylemlerin sonuçlarıyla bizleri bir parça daha sınayacak olsa da Yay’ın genel olarak pozitif bakış açısından, yaşam enerjisinden bu ay etkileneceğiz. Sislerin içinde yürüyormuşuz gibi bir his yaşatan Neptün’de 5 Kasım’dan itibaren standart hareketine geri dönecek. Sorularımızın cevaplarını kendi içinizde bulmuş olabilirsiniz. Yalnız kalmanıza ve yalnız hissetmenize neden olan olayları çözümlemiş olabilirsiniz. Yöneticisi olduğu Balık burcundaki konumuyla geçmişte yaşadığımız üzüntülerin üzerine bir sünger çekerek, bizleri şifalandırmaya hazırlanıyor.
Asi ve hırçın gezegenimiz Uranüs hızlı değişen gerçekliklerine uyum sağlayamayan Boğa burcunda geri hareketine devam ediyor ve bizleri içimize gömdüğümüz tüm duygularla yüzleştirmek konusunda hayli kararlı görünüyor.
Ayın ortasına kadar irademizi doğru yer ve zamanda ortaya koyabilirsek otorite figürleriyle ve aile büyüklerimizle olan ilişkilerimizde olumlu iletişim kurmamız mümkün olacaktır.

7 Aralıkta Merkür’ün Oğlak burcuna geçişi ile birlikte düşünce ve iletişim dilimizi daha hedef odaklı,
daha ciddi, daha kuralcı ve elbette daha duygudan uzak olarak seçeceğiz.

8 Aralık’ta sabah saat 07:07’de İkizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Retro hareketteki Mars dolunaya tam derece kavuşum ile eşlik edecek. İkizler iletişimle, yakın çevre ile aynı zamanda kardeş ve komşularla ilgili bir burçtur. Bu kişilerle çatışmalar yaşanabilir. Büyüyebilir. Ancak Mars retro hareketine başladığında sizlere kendimizi saldırgan olmadan ifade etmemizin gerekliliğinden zaten bahsetmiştik. Aralık ayı için bu hatırlatmayı yapmak yerinde olacaktır.

10 Aralık’ta Venüs gökyüzü seyahatine Oğlak burcunda devam edecek. Venüs sıcak doğasıyla gerçekçi ve kuralcı Oğlak burcunda rahat edemeyecektir. İçinde sevgi, şefkat ve merhamet bulunmayan ilişkilerin sınavı başlarken, uzun vadeli ilişkilerde geleceğe dönük daha ciddi adımlar atılacağını da gözlemleyebiliriz.

20 Aralık’ta haritalarımızın büyük iyicili Jüpiter Koç burcunda olacak. Yeni adımlarımızı, ilk adımlarımızı teşvik edecek. Kendimizi daha çok göstermek isteyeceğiz, rekabete bayılacağız. Halihazırda savaşmaya enerjimizin olmadığı konuların üzerine cesaretle gidebileceğimiz güzel bir enerji arkamızda. Aylardır yaşadığınız süreçlerden sonra kendinizi heves, istek ve arzu bakımından son derece tükenmiş hissediyorsunuz. Biliyoruz. Ancak hedefiniz yoksa da edinin en az bir tane, gökyüzü öncü tavırları, yeni başlangıçları hayli desteklemektedir. Bilhassa hukuk sistemi, uluslararası ticaretle ilgili konularda yenilikler de gündeme gelebilir.

20 Aralık’tan itibaren ay sonuna kadar bilhassa çalışma hayatınızdaki arkadaşlarınızla, astlarınızla, üstlerinizle olan konuşma dilinize dikkat edin. Laf arasında söylediğiniz bir cümle büyük sonuçlarıgöğüslemenizi gerektirebilir.

22 Aralık’ta Güneş’de ciddileşecek. Oğlak burcunda ışıldayacak. Hedeflerimize ulaşmak için çalışacağız, belki çok daha kararlı ve disiplinli olacağız. Ancak bunları yaparken duygusallıktan uzak, aşırı sert tavırlarda kaybolmayalım. Mükemmeliyetçi, anlayışsız ve eleştirel tavırlarımız can sıkabilir ve gerginlik yaratabilir.

23 Aralık’ta saat 13:16’de Oğlak burcunun ilk derecesinde bir Yeni ay deneyimleyeceğiz. Oğlak kararlılık, hedef odaklılık duygusallıktan uzak tavırlarla betimlenir. Ufka baktığımızda Algenib sabit yıldızının radarında Koç burcu yükseliyor. Chiron ve Jüpiter’de yılın son yeniayının diğer iki oyuncuları olacak Bu etkileşimde yalanlar, hırsızlıklar artabilir. Karşılaştığımız haksız olaylar ve uygulamalara bir tepki olarak kendimizi diğer insanlardan izole etmek isteyebiliriz. Bıçağın kemiğe dayanacağı hatta belki biraz da ileri gideceği durumlar içinde kalabiliriz. Fakat korkularımızı arkamızda bırakmayı başarabilirsek, ihtiyacımız olan gücü kendimizde hissedeceğimizi ve
planlarımızı yapmamıza imkan verecek enerjiyi de bulacağımızı belirtmeliyiz. Etki alacağınız evleri
yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

2022 yılını 30 Aralık’ta başlayacak olan Merkür retrosu ile bitiriyoruz. Etkisi 19 Ocak 2023 tarihine kadar devam edecektir. Mars’ın da İkizler burcunda retro durumda olması ilişkileri, iletişimi iyice içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. Geçen ay sizi davet ettiğimiz sakinlik çağrımızı bu ay daha kuvvetle yinelemek isteriz. Satürn’ün bakışları hep ileriye (fakat tercihen hedefe doğru) yönlenmiş, ayakları yere sağlam basan hanımefendileri ve beyefendileri. Yukarılara, en yukarılara çıkarken önünüze çıkacak engellerden keyifle sekebileceğiniz mutlu bir güneş döngüsü olsun.

Yükselen Koç’lar,
Yay burcundaki neşeli yeni ayı 24 Kasım’da yaşamıştık. Aralık ayına bu etki ile başlıyorsunuz. Var olan krizleri çözmek, alacak verecek dengenizi yönetmek, miras, nafaka konulu başlıklarda gökyüzü sizleri Aralık ayının ilk haftası boyunca desteklemeye devam edecek. 8 Aralık’ta saat 07:07’de ikizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınız, kısa vadeli planlarınız, kısa mesafeli seyahatlerinizi etkilemeye hazırlanıyor. Ani kararlardan ve sert yanıtlardan kaçının. Tüm zamanların en iyi konuşmasını yapmak için uygun bir dolunay değil. 2022 yılının son yeni ayı 23 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek. İş hayatınızda daha görülür olabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Çalışmıyorsanız yeni bir iş konusu gündeme
gelebilir.

Yükselen Boğa’lar,
24 Kasım’da meydana gelen yeni ay sizlere uzun süreli ilişkileriniz, ortaklıklarınız ve kim olduğunu bildiğiniz düşmanlarınız ile ilgili gündemler getirmişti. Aralık ayının ilk haftasında da gündeminizde bu konular yoğun olarak yer alabilir. 8 Aralık’ta İkizler meydana gelecek olan dolunay kişisel kazançlarınız, sağ kol olarak düşündüğünüz
yakınlarınız, ve bilhassa kendinize verdiğiniz değeri sorgulamak üzere doğuyor. Aklınıza ilk gelen alternatif, ne yazık ki en iyisi değil. Yavaşlayın ve sakin düşünün. 23 Aralık’ta Oğlak burcunda doğacak olan yeni ay ile sene sona erecek. Yeni bir eğitim almaya karar verebilirsiniz, görmediğiniz bir ülkeyi görmek üzere harekete geçebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı konularınız hızlanabilir.

Yükselen İkizler,
24 Kasım’da Yay burcunda ağırladığımız yeni ay rutin süreçlerinizi iyileştirmek üzere olumlu etkileri beraberinde getirmişti. Çalışma metodlarınızla ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz, gayretinizi yönlendirdiğiniz konuları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Fiziksel sağlığınız da Aralık ayının ilk haftasında gündeminizde olacak.
8 Aralık’ta burcunuzda bir dolunay meydana gelecek. Fiziksel görünümünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Saçınıza mavi de çok yakışıyor olabilir. Ancak bu hevesinizi yeni seneye saklayın. Dış dünyadan gelen etkileri doğru anlayıp anlamadığınız ile ilgili olarak Aralık ayının ilk haftası sizindir. Bolca değerlendirme yapın. Sakarlıklara da dikkat edin. 23 Aralık’ta Oğlak kararlılığında bir yeni ay ağırlayacağız. Krizleri çözmek, miras nafaka, borç alacak
dengelerinizi kurmanız için sizi destekleyecektir.

Yükselen Yengeç’ler,
24 Kasım’da Yay burcunda bir yeni ay meydana gelmişti. Size etkiyi aşk hayatınız, çocuklarınız ve size keyif veren hobiler üzerinden almıştınız. Bu konular Aralık ayının ilk haftasında gündeminizde çokça yer alabilir. Yeni bir ilişkiye başlamak, bir çocuk sahibi olmak, bir hobi geliştirmek konularında Aralık ayının ilk haftasında gökyüzü arkanızda. 8 Aralık’ta İkizler burcunda bir dolunay karşılamaya hazırlanıyoruz. Siz zaten Kasım ayının başından
beri eliniz kolunuz bağlanmış hissediyor olabilirsiniz. Öfkenizi sebep olanlara gösteremiyorsunuz, ama lütfen kendinize de hoyrat davranmayın. Ne olursa olsun sakin kalın, bitişler sancılıdır. 2022 yılının bitişi canınızı yakabilir. 14 Ocak’a kadar sakinliğinizi koruyun. Aralık yeni ayı 23 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek. Yeni bir sözleşme imzalayabilirsiniz, uzun süreli bir ilişkiniz varsa bir biraz daha ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Aslan’lar,
24 Kasım’da yaşadığımız yeni ay gündeminize aile büyükleriniz, yuvanız, kökleriniz ile ilgili konuları gündeminize taşımıştı. Aralık ayının ilk haftasında da bu konularla meşgul olacaksınız. 8 Aralık’ta İkizler burcunda bir dolunay meydana gelecek. Etkiyi arkadaş çevreniz, sosyal gruplarınızda hissedeceksiniz. Arkadaşlık ilişkileriniz, kendi işinizden elde ettiğiniz kazançlarınız ile ilgili sürüklenen başlıklarınız varsa bu gökyüzü hareketinde çözümleme imkanı bulabilirsiniz. Ancak tüm ihtimalleri düşündüğünüzden emin olun, bir anda karar verip uygulamaya geçmeyin. Yılın son yeni ayı 23 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek. Sağlığınızla ilgili konuları önemseyin,
ofis yaşantınızda kendinizi biraz daha göstermek isteyebilirsiniz.

Yükselen Başak’lar,
24 Kasım’da Yay burcunda meydana gelen yeni ay sizleri kardeşleriniz, komşularınız, kısa vadeli planlarınız, ticaretle ilgili gündemler getirmişti. Aralık ayının ilk haftasında da dikkatiniz bu konular üzerinde olacak. 8 Aralık’ta İkizler burcu temalarıyla hayatımıza dahil olmaya hazırlanan dolunay kariyer eviniz ile ilgili konularda iletişim sınavı verdirecek. Yanlış anlama, yanlış anlaşılma durumları yaşanabilir. Üstlerinizle olan ilişkilerinizde soğukkanlılığınızı koruyun. 23 Aralık’ta Oğlak burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ay ile aşk hayatınız hareketlenebilir. Çocuklarınızla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Yeni bir hobi ile ilgilenmeye başlayabilirsiniz.

Yükselen Terazi’ler,
24 Kasım’da Yay burcunda meydana gelen yeni ay dikkatinizi kişisel kazançlarınıza çevirmişti. Aralık ayının ilk haftasında da bu konuya daha fazla vakit ayırmanız gerekebilir. 8 Aralık’ta İkizler burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte yükseköğretim ile ilgili konularınız, uzun vadeli planlarınız, inanç ve düşünce sistemleriniz ve ile ilgili konularda kararlarınız netleşebilir. Hukuk ile ilgili bir başlığınız varsa etki altındadır. Ani kararlar almaktan kaçının, aklınıza ilk gelen en doğrusu olmayabilir. Yılın son yeni ayını 23 Aralık’ta Oğlak burcunda karşılayacağız. Yuvanızda yapmak istediğiniz değişiklik ve düzenlemeler için gökyüzü sizi destekleyecek.

Yükselen Akrep’ler,
24 Kasımda meydana gelen Yay yeni ayı düşüncelerinize, davranışlarınıza bir parça iyimserlik ve coşku katmıştı. İmajınızla ilgili değişiklikler yapabilmeniz için de size destek veriyordu. Hala karar vermediyseniz Aralık ayının ilk haftası da güzel etkiler verecek. 8 Aralık’ta İkizler burcunda meydana gelecek olan dolunay dikkatinizi alacak verecek dengeleriniz, miras, nafaka,banka kredileri ve elbette kriz konularına çevirecek. Bu başlıklarda iletişimde
olduğunuz insanlarla iletişim kurarken sözlerinizi itinalı seçmenizi tavsiye ediyoruz. 23 Aralık’ta Oğlak burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Yakın vadeli planlarınızı uygulamaya koymanıza imkan verecek. Bilgisayarınızla, telefonunuzla ilgili bazı sorunlar olabilir. Yakın çevrenizle, kardeşlerinizle ve komşularınızla olan ilişkilerinize çekidüzen vermek isteyebilirsiniz.

Yükselen Yay’lar,
24 Kasım’da burcunuzda ağırladığınız ancak elinizi, kolunuzu bir parça bağlanmış hissettiren yeni ay etkisi ile Aralık ayına başlıyorsunuz. 8 Aralık’ta İkizler burcunda bir dolunay yaşamaya hazırlanıyoruz. Eşinizle, iş ortaklarınızla, kimliğini bildiğiniz düşmanlarınızla iletişimler söz konusu olduğunda çok dinleyin, az konuşun ve sakin konuşun. Eleştirel söylemlere hızlı ve sert tepkiler vermeyin. Dolunay bu başlıklarda şimdiye kadar
gelmiş olan pürüzler üzerinde itinalı bir çalışma yürütecek. 23 Aralık yeni ayı Oğlak temalarıyla dünyamızı aydınlatacak. Parayı kazanma şekliniz, gelirleriniz ile ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinize verdiğiniz değeri gözden geçirebilirsiniz.

Yükselen Oğlak’lar
24 Kasım’daki Yay yeni ayından yeni sosyal gruplara dahil olabilmenize imkan verecek, farklı farklı insanlarla tanışmanızın da söz konusu olacağı güzel etkiler almıştınız. Bu etkilerle Aralık ayını karşılıyorsunuz. 8 Aralık’ta İkizler burcunda karşılayacağımız dolunay günlük rutin gerçeklikleriniz, ofis hayatınız, evcil hayvanlarınız ve bilhassa fiziksel ve ruhsal sağlığınız üzerinde parlamaya hazırlanıyor. Bu konularla ilgili konuları sükunetle çözmeye çalışın. Ellerinizle ve sinir sisteminizle ilgili yaşanabilecek aksaklıklara doğru şekilde müdahale edebilmek için sağlığınızla ilgili konuları 23 Aralık’a kadar daha fazla önemsemenizi tavsiye ediyoruz. Aralık yeni ayını 23 Aralık’ta burcunuzda ağırlayacaksınız. Fiziksel imajınızla ilgili değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Kendinizi bakım dönemine alıyorsunuz. Tüm dünyayı bir yana kendinizi bir yana alacaksınız.

Yükselen Kova’lar
Aralık ayına 24 Kasım’da Yay burcunda meydana gelen yeni ayın etkileri ile başlayacaksınız. Bu yeni ay size kariyeriniz ile ilgili bazı yeni başlangıçlar yaptırmak üzere doğmuştu. Aralık ayının ilk haftasında gündeminizde toplumsal imajınız, kendinizi gösterme isteğiniz ve elbette kariyeriniz ile ilgili konular daha fazla yer alabilir. 8 Aralık dolunayı aşk hayatınızla, çocuklarınızla ilgili konularda yaşadığınız çalkantıları gidermek üzere doğacak. Aralık ayı mottomuz her ne olursa olsun, sakin olmak, sakin kalmak. 23 Aralık’ta Oğlak burcunda meydana gelecek olan yeni ay ile 2022 yılı sona erecek. Bu yeni ay da yeni başlangıçlar için gökyüzü size çok destek vermeyecek. Bu nedenle önemli planlarınızı harekete geçirmemeniz faydalı olacaktır.

Yükselen Balık’lar
24 Kasım’da Yay burcunda bir yeni ay deneyimlemiştik. Yükseköğretim hayatınızda, kişisel gelişim, uzun vadeli planlarınız ve uzak diyarlara yolculuklarınızda olumlu etkiler altındasınız. Yeni bir eğitim planlıyorsanız Aralık ayının ilk haftası bunun için son derece uygundur. 8 Aralık’ta İkizler burcunda meydana gelecek olan dolunay etkisini aile ve köklerinizin bulunduğu konularla ilgili gösterecek. Yaşadığınız ev ile ilgili bazı tamirat, tadilat girişimleriniz varsa aksilikler olabilir. Aile büyüklerinize karşı sabırsız hissedebilirsiniz. Hemen karşılık vermek isteyebilirsiniz. Düşünerek hareket etmek çok fayda sağlayabilir. Aralık ayının son yeni ayını 23 Aralık’ta Oğlak burcunda karşılayacağız. Yeni ortamlara girebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Organizasyonlar, partiler arka arkaya sıralanacak.

AY ASTROLOJİ AKADEMİSİ

ASTROKARTOGRAFİ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

http://www.ayastrolojiakademisi.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

error: Content is protected !!