Astroloji Evlerin Anlamları

Evler,kişinin günlük yaşam çalışmalarını nasıl ve hangi yönde ortaya koyduğunu, bulunduğu burca ve burçtaki gezegene bağlı olarak davranışların nelerden etkilendiğini gösterir… Bu alanların her biri insan hayatındaki gelişimi anlatmaktadır. İçinde bulunduğumuz dönemlerdeki gelişimimizin yönleri ve temel kalıplarını evler işaret eder.

EVLERİN KISA ŞİFRELERİ

1.EV: Kişilik, tip, karakter evidir.
2. EV: Para ve değerler evidir.
3. EV: Sosyal yaşam ve beynin hangi burçta çalışacağını gösteren evdir.
4. EV: Aile ve toplum evidir.
5. EV: Aşk, şans, çocuklar evidir.
6. EV: Günlük yaşam, rutin işler, fiziksel ve ruhsal sağlık evidir.
7. EV: Sevgi, evlilik, ortaklık ve denge kurma evidir.
8. EV: Ölüm ve seks evidir.
9. EV: Din, yüksek eğitim ve uzun yolculuklar evidir.
10. EV: Disiplin ve meslek, kişinin toplumdaki yerinin evidir.
11. EV: Dostluklar, umutlar ve akıl evidir.
12. EV: Hayaller ve iç alem evidir.

EVLERİN ANLAMLARI: horaly ve radix astrolojide

1- Danışanın içinde bulunduğu hal, kişiliği, görünümü, sağlığı karakteri, yansıttığı imajı ve fiziksel şartları.Kişinin kendisi, ilk çevresi, kişinin egosu, dış çevreye karşı tutumu ve davranışları, tepkileri.

2- Kaynaklar, para, menkul değer, ticaret, yatırım, kayıp, kazanç. Doğal kaynaklar, üretim şekilleri ile değer yargıları ve para imkanları. Kişinin sahip olduğu şeyler, maddi konular, hırsları, istekleri, para, maddi konulardaki yeteneği, sağlamlık duygusu.

3- Haberleşme, mektup, mesaj, dedikodu, söylenti, rapor, belge, nakliye, teslim, kısa seyahat Yakın komşuları ile ilişkileri, ticari, telefon, posta gibi haberleşme faaliyetleri, basın, yayım faaliyetleri ve hürriyeti, bilgisayar ağı, eğitim hizmetleri. Kişinin genel haberleşmesi, konuşma, yazışma, kısa yolculuklar, kardeşler.

4- Yuva, ev faaliyeti, gayrimenkul, ev, çiftlik, maden, yeraltındaki yerler, mağara, mezar, arazi soruların veya hayatın sonu, tarım ve maden faaliyetleri ve ürünleri. Yerleştiği mekan, kişinin evi, aile ilişkileri, maddenin bitimi, hayatın son dönemleri, toprak ile ilgili.

5- Aşk ilişkisi, tiyatro, gösteri ve eğlence yerleri, kumar, spekülasyon ve yarışmalar, boş zamanın değerlendirilmesi, yaratıcı faaliyet, hobi. Yaratıcılık, sanat ve spor gibi eğlence faaliyetleri, çocuk sayısı ve doğum oranı, parasal spekülasyonlar, talih oyunları, çocuklar, toplum yaşamı.

6- Sağlık, hastalık, üzüntü, her çeşit hizmet, çalışma ortamı, çıraklık, diyet, gıda, giyim, ev hayvanı. Sağlığı ve savunması gibi toplum hizmeti ile ilgili organizasyonları, işçileri, çalışanlara ait birlikleri, sosyalist partileri, ticari birlikleri, Hizmet alanında en yakın ilişkiler, yakın insan ilişkisi, iş, giyim, uğraşlar. Evcil hayvanlar küçükbaş hayvanlar

7- İlişki, evlilik, ortaklık, anlaşma, kontrat, yerleşme, boşanma, hırsızlık başkalarından gelen zararlar  Diğer ülkelerle ilişkileri, her türlü anlaşmaları veya anlaşmazlıkları, savaşları. İkili ilişkiler, açık düşmanlar, iş ortaklığı, tanıdıklar, beraber çalışılan kişiler.

8- Seks ilişkisi, yaralanma, ameliyat, ölüm, vasiyet, miras, vergi, ortağın malı, başkasının parası, borç, iflas, psişik güç ve faaliyet Ölüm olayları, uluslararası finans ilişkileri, yabancı şirketlerle ortak para işleri, yabancı ülkelere yatırım faaliyetleri ,cinsellik, okült ilimler, mistik konular, hayal kırıklıkları. Bankalar bankerler tefeciler

9- Uzun seyahat, yabancı ülke, göç, dış ticaret, din, felsefe, hukuk ve yüksek eğitim, rüya ve ruhsal deney, yayın İnandığı ahlaki değerleri, gelenekleri, tabuları ve din ile hukuk sistemi, uzak ülkelerle diplomatik ilişkileri, yüksek eğitim sistemi ve yayınları , üniversiteler, politika, bilim, yüksek bilinç.

10- Meslek, iş, görev, rütbe, statü, şöhret- Ulaşmak istediği başarı ve idealleri, uluslararası prestiji, statüsü ve krallık ailesi, aristokrat sınıf, parti üyeleri gibi yönetici sınıflar ile hükümet. Genel çevre, yaşam konusu, yüksek güç ve performans, başarılar, disiplin içinde çalışma alanı.

11- Ümitler, samimi istekler, hedefler, kulüp, dernek ve grup faaliyeti, yasallaşma Dost ülkelerle ilişkiler, üye olduğu uluslararası kuruluşlar, hükümet kuruluşları, yasalar çıkarması Arkadaşlıklar, beklentiler, arzu ve istekler, gruplaşmalar, dostlar.

12- Kapanma, kapatılma, sınırlanma, manastır, enstitü, hastane, hapishane, izolasyon, inzivaya çekilme, gönül açılması, okült uğraşı, yıkılma, altüst olma, intihar, çocuk kaçırma, suikast planı, alçakça öldürme, cinayet, tevkif, hapis, sürgün, geçmiş, dulluk, nöbet, büyük hayvanlar. Bilinçaltı, kişinin ruh hali, geri plan, hastaneler, hapishaneler, esaret ile ilgili, kapalı gruplar, gizli ilişkiler, yıkıcı düşman olan gizli güçler yalnızlık, kısıtlama.

https://www.ayastrolojiakademisi.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

error: Content is protected !!