Ay-Neptün

Ay-Neptün açıların sahip olanlar, başkalarına karşı duygusal bir duyarlılığa ve savunmasızlığa ve özellikle güçlü bir etkilenebilir, sempatik ve psişik empatiye sahiptir. Ay-Neptün, güçlü bir hayal gücüne ve ifade edilmesi gereken önemli sanatsal, yaratıcı yeteneklere sahiptir.

Bireyin yaratıcı tarafında yolunu bulan sanat, müzik, fotoğraf, film ve şiir gibi alanlarda kullanılabilen rafine bir dokunma, renk, tat ve ses duygusu vardır.

Bu kişilerin, son derece duyarlı doğaları için uygun çıkış noktaları olan yerlerde bulunmaları gerekir, çünkü ‘aşırı duyarlılık’ ve güven  ile ilgili sorunlar olabilir. Doğuştan gelen anlayışları ve sempatik tutumları sayesinde, diğer insanların sorunlarına açık olmaları muhtemeldir.

Ay ve Neptün, çevrelerindeki insanlarla kaynaşma dürtüsünü sembolize eder ve bu gezegenler birleştiğinde çevreye duyarlılığı artırır ve başkalarına karşı nazik, şefkatli ve rahatlatıcı olma yeteneğini gösterir.

Birçoğu sosyal refah, koruyucu aile ve bakım alanlarında istihdama yöneliyor. Hem sanat hem de hayırsever ve gönüllü alanlarda çalışmak için mükemmel bir kombinasyon.

Ay-Neptün, yoksun insanlara hizmet edebilir ve toplumdaki muhtaçlara yardım edebilir, ancak bazen insanların kendilerinden talep ettiği talepler yüzünden tükenebilir.

Kurtarıcı veya şehit olma ihtiyaçlarını incelemeleri ve kendilerine karşı duygusal olarak daha dürüst olmayı öğrenmeleri gerekebilir. İhtiyaç duyulan güçlü bir motivasyon olabilir.

https://www.ayastrolojiakademisi.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

error: Content is protected !!